Mesaj Kutusu Nedir?
Mesaj Kutusu dokunmatik ekranlı, kameralı ve özel dijital kalemli yenilikçi bir dijital anı defteri cihazıdır.

Düğün, nişan, sünnet, baby shower, açılış töreni gibi özel günlerde mekan girişine yerleştirilir.

Tamamen özelleştirilebilir bir karşılama ekranında fotoğraf veya video ile hoş geldiniz mesajı verilir ve konuklara üç farklı mesaj bırakma seçeneği sunulur:

  • Yazılı + Fotoğraflı Mesaj: Mesaj Kutusu öncelikle konukların bir kare fotoğrafını otomatik olarak çeker. Daha sonra ekrandaki mesaj bölümüne konuklar dijital bir kalem kullanarak kendi el yazısı ile mesajını yazar ve kaydeder.
  • Sadece Yazılı Mesaj: Mesaj Kutusu fotoğraf çektirmek istemeyen konuklarınızı da düşündü. Bu konuklar da fotoğraf çektirmeden kendi el yazıları ile özel tasarım (fotoğraf alanı olmayan) ekrana mesajlarını bırakabilirler.
  • Video Mesaj: Mesaj Kutusu konukların o günle ilgili iyi dilek ve düşüncelerini paylaştıkları video kaydını yapar.

Bütün ekran tasarımları cihazda kayıtlı alternatifler arasından seçilebilir veya kişiye özel tasarımlar yüklenebilir. Yani her etkinlik sahibi özel bir mesaj ve karşılama ekran tasarımı seçebilir veya kendi kişisel zevkine göre özel tasarım ekranlarını yükleyebilir.

Konuklar çekilen fotoğraf veya videoyu beğenmemeleri durumunda yeniden çekebilir.

Video kaydı HD kalitesinde, fotoğraf ve mesaj kaydı ise baskı kalitesindedir. Yani bırakılan yazılı mesajları bir albüm olarak bastırabilir, video mesajları büyük ekranlarda HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

* Mesaj Kutusu, Muvint Mühendislik Ltd. Şti.’nin Türk Patent Enstitüsü faydalı model belgesiyle korunmaktadır ve  kopyalanamaz, taklit edilemez.

* Mesaj Kutusu, Muvint Mühendislik Ltd. Şti.’nin Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş ticari markasıdır.